Ayhan ATEŞ, Zeytinburnu Haberi ” Yalanını ifşa ediyoruz”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zeytinburnu sakinlerinden ve sosyal medya içerik sağlayıcısı Ayhan ATEŞ, “Zeytinburnu haber gazetesinin yalan haberini ifşa ediyoruz” diyerek video paylaşımı yaptı.

31 Mart yerel seçimlere sayılı günler kala yerel siyasette hareketlilik iyice arttı

Zeytinburnu yerel haber gazetesi  “Zeytinburnu Haber” yalan ve “Algı Haberciliği” yapıyor iddiası ile tepkilere neden oldu. Sosyal medya içerik sağlayıcısı Ayhan ATEŞ video çekerek CHP İlçe SMK merkezi ile DEM Partinin  aynı binada beraber hareket ediyor yalanını ifşa ettiğini belirtti.

ATEŞ, “Ayrı binalarda olmasını rağmen  sanki bir binada gösterilmesi haberciliğe yakışmayan bir tutumdur. Burası daha önce’de CHP İlçe merkezi olarak kullanılmıştır. Yapılacak olan yerel seçimlerinde mülk sahipleri tarafından CHP SKM olarak kullanılmasına izin verilmiş. Zeytinburnu Belediye Başkan Adayı Onu Soytürk’de seçim çalışmalarını buradan yürütüyor. Bu videoyu çekmeme  neden Zeytinburnu Haber Gazetesi’nde çıkan yalan haberdir. CHP Adayı ile DEM iş birliği içerisinde ittifak halinde gibi yalan haber üretmişler. DEM Partinin bulunduğu binaya CHP afiş ve pankart astılar gibi bir yalan haber yaptılar. Video da görüldüğü gibi iki ayrı bina yan yanadır. Gördüğümüz gibi herhangi bir afiş vesaire yoktur. Tamamen yalan haber üretmek için Algı haberciği yapmışlardır.  Zeytinburnu Haber Gazetesi sahipleri Murat Ergün ve Taylan Demirelli CHP Adayı ile ilgili yalan haberciği imza atmışlardır. yapmışlardır. Buradan tüm kamu oyuna duyurmak istiyorum”dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zeytinburnu Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!