Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Birol AYDIN, “Çantacılardan, Rantçılardan, Beton Kafalardan uzak durun”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zeytinburnu Saadet Partisi İlçe Belediye Başkan Aday Tanıtım toplantısına katılan Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı AYDIN “Çantacılardan, rantçılardan, beton kafalardan, bir gözü euro, bir gözü dolar görenlerden uzak durun” diyerek Ak Parti belediyeciliğini eleştirdi.

Öte yandan Aydın açıklamasında, İstanbul’un muhtelif yerlerindeki devlet arazilerin satışı ile ilgili konulara da değindi. Zeytinburnu Kültür Merkezinde yapılan aday tanıtım toplantısına halkın yoğun ilgi göstermesi gözlerden kaçmazken birçok mahalle muhtarları yanı sıra sivil toplum kuruluşu başkan ve yöneticileri ilgi gösterdi.
Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Birol AYDIN, salonu dolduran Zeytinburnulara seslenerek, Zeytinburnu tank fabrikasını 170 Milyon liraya sattılar. Ne yaptılar bu para ile nereye harcandı. Halkın yararına bir yer mi yaptılar. İstanbul’u beton haline getirmekten başka yaptıkları bir şey yok” diyerek sadece “bir avuç insana hizmet” edildiğini belirtti.

Zeytinburnugundem.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zeytinburnu Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!