AK Parti, MHP Teşkilatını ziyaret etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhur İttifakının Zeytinburnu Belediye Başkan Adayı Ömer Arısoy, MHP İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Başkan  Arısoy’a Ortağı  tarafından yoğun ilgi yumağı 

MHP İlçe Başkanı Habib Kapıcıoğlu önderliğinde yoğun kalabalıkla  karşıladığı Arısoy’a 2019 seçimlerinde verdiği tüm sözleri tutmuş bir başkan olarak birlikteliklerinin kendisine güç verdiğini, Başkan Adayı Ömer Arısoy ise, yeni dönemde yapacaklarını ise yakın tarihte düzenleyecekleri bir toplantı ile Zeytinburnu’nu lara duyuracaklarınığını, kendisini yeniden aday gösteren Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye teşekkür etti. 

Başkan Kapıcıoğlu, Gece Gündüz Çalışacağız

Başkan Ömer Arısoy’u tebrik eden MHP İlçe Başkanı Habib Kapıcıoğlu, hem Zeytinburnu’nu hem de İstanbul’u yeniden almak için gece gündüz çalışacaklarını söyleyerek, 31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimlerde tüm dava arkadaşlarından destek ve dua istedi.

Başkan Selami Delibalta, 5 Yıllık Fetret Dönemine Son Vereceğiz

Ak Parti İlçe Başkanı Selami Delibalta’da, pazara kadar değil, mezara kadar sürecek olan birlikteliklerinin ilk adımının 15 Temmuz’da atıldığını söyleyerek, 31 Mart seçimlerinde de yine hep birlikte hem Zeytinburnu’nu kazanacaklarını, hem de İBB’nin mevcut yönetimini eleştirerek 5 yıllık  fetret dönemine son vereceklerini söyledi.

Zeytinburnu Halkına Daha önce Ne Söz Verdiysek Yerine Getirdik

Kendisini yeniden Cumhur İttifakının Zeytinburnu Adayı olarak ilan eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli’ye teşekkür ederek MHP teşkilatını selamlayan Başkan Ömer Arısoy, Cumhur İttifakı’nın 2019 adayı olarak kazandıkları seçimin ardından verdikleri tüm sözleri yerine getirmiş olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

İBB’nin Desteğini Almadan Elimizden Gelenin En iyisini Yaptık

2019-2024 arası dönemde pandemi, deprem, sel gibi ön görülmeyen afetler yaşandığını, yapmayı vadettikleri hiçbir şey için de mazeretlerin arkasına sığınmadıkları gibi sözünü vermedikleri birçok şeyi de İBB’nin desteği olmadan Zeytinburnu’na kazandırdıklarını belirten Arısoy, “Elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret edip, hemşehrilerimizin iyi veya kötü gününde yanlarında olmaya çalıştık. Gerek milli, gerekse dini bayramlarımızı birlikte kutladık. Beş yıl içinde ne yaptıysak birlikte yaptık. Hepinize çok teşekkür ediyorum.”

Derdimiz de Tasamız da Zeytinburnu, Yeniden Bismillah 

Cumhur ittifakın Zeytinburnu Adayı Başkan Ömer Arısoy, “İlçemizin, İstanbul’umuzun ve güzel memleketimizin ihtiyaçlarını biliyoruz. Derdimiz, tasamız Zeytinburnu. Geçtiğimiz 5 yıllık dönemde, İstanbul’un parlayan yıldızı haline getirdiğimize inandığımız Zeytinburnu’muzu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Murat Kurum’la birlikte daha da ileriye taşıyacağız. İBB’nin destek vermediği için aksayan projelerimizin devamı için birlikte çalışacağız. Biz Zeytinburnu’ndaki kadınlarımızın yüzünü güldürmek istiyoruz. Gençlerimize sahip çıkıyoruz. İlçemizin sorunlarının ilçe belediyesine ait olan kısımlarını çözmek için yola çıkıyor, yeniden Bismillah diyoruz” dedi.x

Yanlarında Beraber Yürüyeceğimiz Bir İBB Yönetimi Olsaydı Zeytinburnu Daha Farklı Olurdu 

2019 seçimlerinden sonra yanlarında olan bir İBB olmuş olsaydı Zeytinburnu’nun çok daha farklı olacağını söyleyen Arısoy, “1 Nisan sabahı Cumhur İttifakı’nın İBB Adayı Murat Kurum’un da kazanacağına inanıyorum. Bugüne kadar olduğu gibi hep birlikte kapı kapı gezerek, omuz omuza teşkilatlarıyla, dernekleriyle ve diğer sivil toplum kuruluşları ile birlikte yürümeye devam edeceğiz. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zeytinburnu Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!