IMG_20240121_112819

Vatandaş, İmar A.Ş ile evlerini yenileyecek

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zeytinburnu Belediye Başkan A. Adayı Süleyman Uluocak, Adaylık sürecindeki çalışmalarına devam ediyor.

Zeytinburnu İBB sosyal tesislerinde verdiği sabah kahvaltısı gövde gösterisi niteliğinde idi. Kahvaltıya, Zeytinburnu DP İlçe Başkanı Servet Hacıahmetoğlu, CHP Zeytinburnu Belediye Başkan Aday Adayı Cemil Coşkun Budak, İYİ Parti Zeytinburnu Meclis Üyesi Mustafa Güreler, Zeytinburnu Beyazay Derneği Başkanı Ali Ekber Şenkal, Zeytinburnu Klüpler Birliği Başkanı,İşadamı Şevket Serbest, Ordulular Derneği Başkanı Recai Memiş, İş adamı Ayhan Özdemir, İş Adamı Vahap Özdemir, İş adamı Ercan Boy, Muhtar Adayı Kadir Ünver, birçok Zeytinburnulu sivil toplum kuruluşların başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile Uluocak’ın eşi ve kızı katıldı.

Teşkilatımız bana görev verirse hazırım

Mimar Süleyman Uluocak,”Çıktığım bu yolda birçok CHP Belediye Başkan Aday Adayı gibi adaylık yönündeki mücadelem devam ediyor. Teşkilatımız beni aday olarak gösterirse başarıya ulaşmak için tek vücud halinde çalışacağım. Başka bir arkadaşımıza görev verilirse aynı duygularla birlikte ilçemiz için en doğru çalışmaları yaparak CHP sancağını başarıya ulaştırmış olacağız.”

Zeytinburnuspor Kulübümüzü marka haline getireceğiz 

Başkan A. Adayı Uluocak” Zeytinburnu spor stadının durumu içler acısı.Mahkemesi görülen ve ilçe olarak kazanılan stadın tapu tescil edilmesini bekliyoruz. Yıllardır atıl durumda kaldı kalmaya devam ediyor. Önümüzdeki 31 Mart seçimlerinde halkımız bize yetkiyi verdiklerinde ilçemizin marka kulübünü hak ettiği yere getireceğiz. Gençlerimiz eskisi gibi Zeytinburnu spor klübümüzde profesyonel olarak oynama olanağı bulacaklar. Ayrıca stadın etrafını çevre düzenlemesiyle hem ekonomik olarak  hem de manevi olarak kalkındırmış olacağız. Anadolu da Zeytinburnu ilçesini bilmeyenler Zeytinburnu spor kulübünü bilmekteydiler. Böyle bir değerin yok olması içler acısı. İlçe olarak spor dallarında ileriye gideceğimize hep geri gitmişiz. Bu duruma hep beraber dur demeliyiz.”İ

İmar A.Ş ile vatandaş evlerini yenileyecek 

Mimar Süleyman Uluocak verdiği sabah kahvaltılı toplantıda Zeytinburnu Kentsel Dönüşümü de sınıfta kaldı diyerek çözümün belediyeye bağlı İmar a.ş daha güven duygusu ile evlerini yenilemiş olacak dedi.

Başkan A. Adayı Uluocak “Zeytinburnun’da demografik yapıyı bozmadan hiçbir ev sahibini mağdur etmeden bulunduğu yerden başka yere taşımadan daha emniyetli daha güvenli binalarda oturmalarını sağlayacağız. Maksimum 3Bin metre kare alan dahilinde binaları bir ada içerisinde projelendirerek yeşil alanıyla otoparkıyla İlçemizi daha yaşanır hale getireceğiz. Belediyemiz bünyesinde kurulacak olan “İmar A.Ş” sayesinde ev sahiplerinin güvencesi olacak. İlçemizde ki müteahhitler bir çatıda toplayarak bir Konsorsiyum da birleştirerek garantör olarak ta Zeytinburnu İMAR A.Ş olacak. Yapılacak olan bu anlaşma ile kiraya çıkanlar  hiçbir kira bedeli ödemeden tekrar  güvenli evlerine kavuşmuş olacaklar. Zeytinburnun’da plansız yapılanmayı planlı hale getireceğiz. 

Video Link Yıklayın:

https://fb.watch/pKDpjFR8rr/?mibextid=Nif5oz

Haber:Zeytinburnu Gündem

 

 

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zeytinburnu Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!