CHP Adayı Onur Soytürk, İftar önemli bir manevi an, O yüzden siyaset karıştırmıyorum

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zeytinburnu CHP Belediye Başkan Adayı Onur SOYTÜRK, CHP Zeytinburnu ilçe başkanlığının Çırpıcı 1453 İBB Sosyal Tesislerinde düzenlediği iftar programında, heyecanlarının yüksek olduğunu, Zeytinburnu kanaat önderleri ile birlikte  güzel mutlu yarınlarına kavuşulacağından bahsederek, iftar önemli bir manevi an diyerek programlarında siyaset konuşmamaya özen gösterdiğini belirterek konuşmasını kısa tuttu. 

CHP İlçe Başkanlığının düzenlediği iftar programına, Zeytinburnu Sivil Toplum Kuruluşlarının önde gelen temsilcileri yanı sıra mahalle muhtarları ve işadamları katıldı.

Konuşmasını kısa tutan Zeytinburnu Belediye Başkan Adayı Onur SOYTÜRK: ” Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin. Son altı gündeyiz. Heyecanımız yüksek. Evelallah gençliğimiz var. Bu kurdeleyi, yarışı önde bitirip kucaklayacağız. Sizlerle birlikte Zeytinburnu’nun bileşenleriyle birlikte Zeytinburnu’nun kanaat önderleriyle birlikte hep birlikte güzel mutlu yarınlara kavuşacağız diyorum. Bizim için kardeşlik türkülerini birlikte söylemek  çok önemli. Bizim için Zeytinburnu’muzu  eski şaşaalı parıltılı günlerine götürebilmemiz çok önemli. Bu güzel günlere gidebilmek adına sizlerin desteğini almak çok önemli. Programımız biraz sıkışıklık nedeniyle normal şartlar altında masa, masa  gezip herkesle selamlaşma merasimi  yapıyordum ama kapıda karşıladım. Kapıda karşılamayı atladığım büyüklerim, dostlarım, arkadaşlarım lütfen kusura bakmasınlar. Hoş görsünler. Çünkü son altı gün. Son gücümüzü tamamlayana kadar maksimum masada, maksimum toplantı yapmaya çalışıyoruz. İftar önemli bir manevi an. O yüzden bu manevi ana hiç siyaset karıştırmıyorum. Hiçbir iftar programında siyasete girmiyorum. O yüzden konuşmamı çok uzatmayacağım. Tekrar şeref verdiniz, onur verdiniz, hoş geldiniz diyorum. Sağ olun, var olun” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zeytinburnu Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!