CHP Başkan Adayı SOYTÜRK; Arısoy’un Söylediği Siyasi Manevra değil

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zeytinburnu CHP Belediye Başkan Adayı Onur Soytürk, ilçeyi karış karış gezerek halktan destek istedi. Esnaf ve ev ziyaretlerini gerçekleştiren Soytürk, vatandaşlar ile kurduğu samimi diyalog karşısında   gülümsemeleri ve mutlulukları kameralara yansıdı.

Kim olursa olsun imza atmayanı ifşa edeceğim

Zeytinburnu Belediye Başkan Adayı Onur Soytürk, “Zeytinburnu’ndaki yaşayanların mutlu, huzurlu ve güven içerisinde olmayı hak ediyor. Mutluluk Planlarımız hazır” olduğunu belirten Soytürk,  Zeytinburnuspor Kulübünü ve stadını hak ettiği yere getireceğinin de sözünü verdi.

CHP Başkan adayı Soytürk; Esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiği sırada bir Zeytinburnuspor taraftarının sorularını yanıtladı.

Taraftar: Gönül verdiğimiz takımımızın ve stadın durumu ortada, Başkan Arısoy hiçbir şey yapmadı. Eğer İBB Başkanı Murat Kurum seçilirse stadı yapabileceklerini aksi taktirde ilçe belediye olarak altından kalkamayacaklarını söylüyor. Sizde aynı düşüncede misiniz?

Başkan Adayı Soytürk;” Ben söz veriyorum. Başkanlık görevini bana verirseniz, Zeytinburnuspor Kulübünü ve stadını hak ettiği yere getireceğim. Kıymetli Başkanın söylemleri siyasi manevra değil. O bir gaf’tır. Kendisi gaf yapmıştır. İBB başkanlığını kim kazanırsa kazansın yapacağım. Yapmazlarsa, yapmayanın sorumluluğunu yerine getirmediği gerekçesiyle stadın önüne büyük bir afiş asarak ifşa edeceğim. Görevini yapmadığı için imzayı atmadığı için bu stat yapılmıyor diye sizlerle paylaşacağım.”

Taraftar: Başkanım ifşa edeceğenizden dolayı teşekkür ederim. Helal olsun diyerek Başkan Adayı Onur Soytürk’ün elini sıkarak tebrik etti.

Zeytinburnu sakinlerinin şikayetlerini’ de dinleyen Başkan Adayı SOYTÜRK, hep beraber bir bütün içerisinde Zeytinburnu’nu  yönetileceğinin mesajı verdi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zeytinburnu Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!