Meclis Üyesi Erdoğan Güner, Bu çarpık düzenden  kurtulmamız lazım

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zeytinburnu Saadet Partisi Belediye Meclis Üyesi Adayı Erdoğan Güner, Zeytinburnulu’lar daha iyi bir yaşamı , yaşanabilir ve korunaklı evlerde oturmayı hak ettiğinden bahsederek, her bir Zeytinburnu sakinlerinin yarınları daha güvenli, huzurlu ve mutlu olmayı hak ettiğini söyledi.

Öte yandan açıklamasına devam eden Zeytinburnu Saadet Partisi 4’üncü sıra Belediye Meclis Üyesi Erdoğan Güner; “Zeytinburnumuz yıllardır kötü yönetildiğinden bir türlü çarpık kentleşmeden kurtulamadı. Artık birtakım bahanelerin arkasına sığınmaktan geri durmayan bu zihniyetten kurtulmamız gerekmektedir.  Önümüze bir sandık gelecek. İnanıyorum ki bu çarpık düzene hep beraber son vereceğiz .”

Meclis Üyesi Erdoğan Güner Kimdir:

Aslen Giresunlu olan Güner, 1967 yılında Zeytinburnu’nda dünyaya geldi. Ortaokulu Zeytinburnu Ortaokulu’nda okudu. Mezuniyetinden sonra özel sektörde çeşitli iş kollarında çalıştı. 2006 – 2010 yılları arasında konfeksiyon makineleri sektöründe esnaflık yaptı. 2018 yılından itibaren iş hayatına EKİNOKS Gümrük Müşavirliğinde devam etmektedir.

Zeytinburnu’nda birçok sivil toplum kuruluşu’nda yönetim kurulu üyeliği ve genel sekreterlik görevlerinde bulunmuştur.2018 yılında Saadet Partisi’ne katılan Erdoğan Güner, ilçe yönetim kurulu üyeliği ve ilçe başkan yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. Evlidir, Veliefendi Mahallesi’nde ikamet etmektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zeytinburnu Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!